חניכים,הורים ואורחים יקרים!

לאחר תקופה ארוכה בה סניף אריאל בנים קרית ארבע היה שקוע ב"תרדמה" ארוכה,בע"ה הגיע העת להעיר אותו מתרדמת זו ולהתחיל לפרוץ קדימה.
חכמינו ז"ל לימדונו פעמים רבות כלל בסיסי וחשוב,כי "קודם הויה יש העדר". בע"ה בימים אלו נכנסים אנו (עמיצור גולדברג וידידיה זלינגר) לתפקיד הקומונרים בסניף וכולנו תפילה כי בע"ה כלל זה ילווה אותנו גם עתה ובע"ה מנקודה זו נזכה לראות רק פריחה וצמיחה בסניף,ובע"ה נזכה להיכנס לתקופה חדשה של "מינוף" הסניף,והבאתו למימוש הפוטנציאל האדיר הטמון בו!
בחודשים האחרונים עמלנו רבות(עמיצור וידידיה) על בניית תוכנית לקידום הסניף. נפגשנו עם חלק מהורי החניכים בסניף,קומונרים ורכזי נוער לשעבר,בנינו תוכניות בנושאי צוות ההדרכה,סמינריונים פעילויות עתידיות,ואף עבדנו קשה על בניית צוות הדרכה משמעותי שבע"ה יתחיל להיכנס לסניף החל מהחודש הקרוב ועד לסוף חודש ארגון....
בנוסף במהלך השנה הקרובה, נשתדל לעבוד בתוכנית של שלשה חודשים קדימה,כאשר כל שלשה חודשים נשלח לכם ההורים ,מכתב עם עידכונים על הנעשה בסניף ותוכנית כללית לאותם אלו החודשים.
כאן המקום להודות בראש ובראשונה לבורא עולם ששלח אותנו לשמש בתפקיד חשוב זה,בחינוך ילדי ישראל, לקומונר היוצא,נפתלי קרטן שעזר וקידם את הסניף בתחומים רבים,ליגאל קליין מנהל מחלקת הנוער שעזר ותמך בחודשים האחרונים(מאז שנפתלי עזב) מעבר לעבודתו המסורה במהלך השנה כולה,לחגי לנדסברג ששימש כקומונר בחודשי הקיץ ועשה עבודה נפלאה ועו'...
בע"ה שיהיה בהצלחה לכולנו, ושנזכה לראות בבנין אריאל במהרה בימנו.
ידידיה ועמיצור

עמיצור-0502057362

ידידיה-0549437685

צ'אט

שעת פתיחה שעת סגירה
18:30 20:30
ע"מ להיכנס לצ'אט יש להיזדהות באתר

כנס לצ'אט

ימי הולדת

אין חניך רשום שיש לו יומולדת החודש

יצירות

עדיין אין חניכים שהעלו יצירות למדור היצירה
עבור לתוכן העמוד