סיכום מסע עברי התשעט

א' טבת ה'תשע''ט

(עדכון אחרון- ג' בטבת התשע"ט)

 

בסייעתא דשמיא יצאו כ100 חניכי שבט עׂז מכלל התנועה למסע גיבוש ומשמעות מטורף,   מסע עברי . המסע כולל עלייה לירושלים מצומת שורש, דרך יחידות העצמה מיוחדות והליכה מאתגרת ומבגרת, עם צוות הדרכה ייחודי ועם רכז חבריא ב' החדש. המסע הוא יריית פתיחה לשנה שלמה של גיבוש השבט החדש סביב החב"ב. זה מתחיל במסע עברי, של היכרות ושיח בוגר שהחניכים לא הכירו עד עכשיו, וזה ימשיך באירועים מיוחדים של גיבוש, עשייה, וחינוך חי במשך השנה. ועוד יותר מזה, אנו מצפים משבט עׂז להיות השבט הפותח המרכזי בכל תהליך החב"ב שקורה בשנתיים האחרונות בתנועת אריאל. לאירועים הבאים אנו מקווים להכפיל את כמות המשתתפים (שכן לא כולם הספיקו להרשם, ולא כולם עוד נכנסו לעניינים בסניפים), ובסופו של דבר שבט עׂז יהיה שבט מוביל ב4 השנים הבאות שלהם בתנועה.

רכזי החב"ב של הסניפים ייפגשו בסוף שבוע הבא לסמינריון ייחודי, ובו ידונו בו על המשך הדרך של השבט החדש וחבריא ב' כולה בתנועה. ביחד, הם ירימו פרויקטים חדשים ויקדמו את הסניפים שלהם ליצור מסגרת שתתן מענה לכל חב"בניק בתנועת אריאל. 

 

המסע שהסתיים בהצלחה רבה השבוע, נערך בימים ראשון-שני במסלולים הרטובים מהגשם, מה שהוסיף בהחלט לאווירה ולאתגר. המשיך בהדלקת נרות חגיגית והרקדה במקום הלינה בירושלים. משם יצאו החניכים לפעילות לילה מיוחדת ומאתגרת בגן סאקר. ולמחרת לאחר שיחת העצמה עם מו"ר הרב שמואל אליהו שליט"א, יצאו לדרך לסיים את המסלול מהסטף לירושלים. בירושלים, נפגשו מדריכי השבט החדש, קומונרים, ורכזי חב"ב עם רכז חבריא ב' באיזור שער יפו ליחידת היכרות ומעגל שיח על החב"ב התנועתי. ולשם הגיעו כל חניכי שבט עׂז בהמשך הערב וסיימו את המסע בפלאש מוב ברחבת החורבה, ובמפקד עוצמתי בכותל המערבי. (סרטון הפלאש מוב יעלה בהמשך בעזרת ה')

לצפיה בגלרית התמונות

 

לאחר המסע, למען ייעול המסע לשנים הבאות, ולמען בניית המשך השנה עם שבט עׂז המחכה לעוד אירועים, פרסמנו שאלון לחניכי שבט עׂז. חניכי השבט החדש היקרים! נשמח אם תוכלו להכנס ולהגיב:  http://goo.gl/forms / 5 SzSMs0SuJ 6 Z25xs2

 

מחכים להפגש איתכם באירועים הבאים!
מכאן והלאה, מרימים את החב"ב שלנו ואת עם ישראל!
בציפייה לבניין אריאל,
מיכאל פרחי, רכז חבריא ב', וצוות המסע.

קליפ סיכום המסע:

 

 

 

 

1:50 דקות מסיום שיעורו של הרב שמואל אליהו  

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה סיכום מסע עברי התשעט: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
9 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד