סל"ק קומונריותשע"ה

ה' אלול ה'תשע''ד 17:00

אסתר דיב- קומונרית אלעד, מסכמת את הסל"ק שעברה כהכשרה לקראת שנת הקומונה הקרבה:

 

בסמנריון דיברנו על חזון התנועה, מהי תנועת אריאל ומה המטרה שלה בעם ישראל, ניתנו לנו כלים, עצות, טיפים והמון המון ידע על חינוך וכו' ..
במהלך השבוע, הייתה לנו יחידה יפה על חינוך מפי ציפי והפור, יחידה מאוד סוערת עם נאוה, יחידה נוספת על חינוך ברגש מפי הרב יקותיאל ועוד רבות מגוונות.

בין כל יחידות הלימוד, היו רגעים חוויתים  במיוחד, כמו ביום רביעי, בו הלכנו למסלול עם מעיין מלא מים שהמיס את הקרח המעט שעוד נשאר בין הבנות. ובקומזיץ יום א' בערב, בו נערך מפקד הענקת כוכבים - סוג של מדליות. שרנו שירים וסיפרנו צ'יזבטים... היה כיף, טעים ומאוד עוצמתי.

לאורך כל הסמנריון היו לנו המון דיונים סוערים ונעימים על המשמעות שלנו ובמה אנחנו שונים או מיוחדים לעומת אחרים. נפגשנו עם בנות עמוקות ומדהימות אחת אחת! יצאנו - או לפחות אני - יצאתי באורות.


מהשבוע הזה קיבלתי המון מוטיבציה. היה מרענן והזכיר לי שוב את גודל התפקיד שלי ומהי המטרה שליושלנו פה בתנועה וכחלק מהעם בכלל.


"צוות קומונה תשעה המטורףף: אני מאחלת לנו שיהיה לכולנו המונהמון בהצלחה השנה ושנצליח ליישם את כל הדברים הגדולים שדיברנו עליהם, בתוכנו, בסניף, בעיר, בתנועה ובעם ישראל בכלל. בעז"ה שהקב"ה יסלול לנו את הדרך הנכונה והטובה לנו ושכולן: צוות חניכות, הנהלה ואנחנו נצא מרוצים מהעניין- שזה דבר לו פשוט בכלל!  אז יאללה אחלה שנה לכולן ושניתן ב"הדרן".

 

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה סל"ק קומונריותשע"ה: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
13 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד