מרכז מבקרים - קוקה קולה

מרכז החושים של קוקה- קולה, מציע הצצה מרתקת ותוססת  אל עולמו של המשקה  קוקה קולה.
במסגרת הביקור, נחשפים המבקרים דרך עשרה אולמות שונים ,אל סיפורו של קוקה-קולה לאורך 124 השנים האחרונות, מהיום בו הומצא המשקה בבית המזיגה של ד"ר פמברטון, דרך הסיפור הבינלאומי, הזווית הישראלית, עולמות התוכן של המותג וכלה בסיור באחד מקווי הייצור של קוקה קולה.

פעילות המרכז:
הסיור שאורכו כשעה וחצי נפתח באולם המבואה המעוצב בסגנון חללי ובו מספר מסכים צבעוניים.

התחנה הבאה בביקור היא בית המזיגה, ובמסגרתה  יוצאים למסע לאחור בגלגל הזמן ובמהלכו לומדים כיצד נולד המשקה המפורסם ביותר בעולם, ונפגשים עם ד"ר ג'ון סטית' פמברטון, ממציא המשקה, אשר לפני 124 שנה רקח את הנוסחה הסודית באטלנטה.

בהמשך, מגיעים לחלל הבינלאומי וממנו יוצאים לטיול חובק עולם סביב כדור הארץ ב- 80 שניות, במהלכן ממריאים עם הפחית-החללית,מצטלמים על רקע של אוסף פחיות מרהיב,מבקרים בארצות שונות ורואים איך בכל העולם מוזגים ,שותים ונהנים מיליוני בני-אדם מדי יום  מקוקה-קולה.

מתחם המנהרה הישראלית
 מחזיר את המבקרים לישראל – המתחם מורכב ממנהרה אור קולית מרהיבה, המורכבת משמונה מסכים גדולים המקרינים תמונות ורגעי שיא היסטוריים בתולדות מדינת ישראל, אשר יוצרים חווית שייכות מרגשת, תוך שימת דגש על התפתחותה של חברת קוקה-קולה בישראל מיום הקמת המפעל בשנת 1968 ועד היום.

התחנה הבאה היאאולפן המוזיקה, בו מתנסים המבקרים בנגינה על כלים נדירים ומוכרים.

מעגל החושים, אחד האולמות  פותח בפני המבקר עולם שכולו מגע, ראייה, שמיעה, טעם וריח. המבקרים נכנסים לאולם עגול  וצוללים אל תוך חוויה סנסורית. מוזיקה, קולות מן הילדות, צלילים מן הטבע, זריחה, ריח של פריחה... כל אלה ואחרים מפעילים למבקרים את כל החושים.

חוויה נוספת מצפה למבקרים בפארק האקטיבי – במתחם זה יוצאים  המבקרים לחוויה ספורטיבית עוצרת נשימה על גבי אופניים, ודוהרים בין עצים, גשרים ומנהרות, בליווי צמוד של מדריך הרכיבה שמוביל אותם סביב פארק וירטואלי מרהיב, כל זאת מתוך רצון החברה להטמיע את חשיבותו של קיום אורח חיים אקטיבי לילדים ולבני נוער .


התחנה האחרונה בביקור הינה היכל הבועות –בזירה זו מקבל כל מבקר משקפיים תלת מימדיים ונכנס לתוך בועה. כשהבועות מרחפות בחלל החשוך, נשמעים סביבן רחשים של בועות מטפסות, תסיסה עדינה, נקישת קוביות קרח בדפנות הכוס. הכל על מנת להעניק למבקר את התחושה כאילו הוא נמצא בתוך משקה הקוקה-קולה.

בסיום הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדששהקימה החברה, בו רואים,  כיצד מייצרים את המשקה האהוב. הסיור מסתיים בחנות המזכרות, שם מקבלים המבקרים תמונה קבוצתית שצולמה על רקע פחיות קוקה-קולה מרחבי העולם. בחנות המזכרות יכולים המבקרים לרכוש מתנות ומזכרות ייחודיות של קוקה קולה, החל ממחזיקי מפתחות, עטים, כרזות ישנות,כוסות ועד משחקי דומינו, שש-בש, שחמט ,פאזלים .

התכנים במרכז החושים מיועדים למבקרים מגיל 8 ומעלה.

מרכז החושים של קוקה-קולה


הביקורים בתיאום מראש 
הכניסה מגיל 8 ומעלה 
עלות הכניסה: 20 ₪   
נגישות לנכים
כמות משתתפים מקסימאלית-25

דרג את הכתבהדירוג כתבה מרכז מבקרים - קוקה קולה: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
30 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. הודיה (י"ח ניסן ה'תשע''ה 15:53)
2. הודיה (י"ח ניסן ה'תשע''ה 15:53)
3. ניהול אתר (י"ח ניסן ה'תשע''ה 21:13)
4. 
הייתי שם וזה ממש כיף!! שווה ללכת!!
מישהי:)) (י"ט ניסן ה'תשע''ה 22:41)
5. שושנה לוי (כ"ז טבת ה'תשע''ו 14:35)

עוד מסלולים ואטרקציות

עבור לתוכן העמוד