הזמנת חולצות

ממי אני יכול להזמין חולצות?

בעמוד זה  ישנם טפסי הזמנה של חברות שונות. באפשרותך לבחור מאיזו חברה להזמין.

לראש העמוד לראש העמוד

איך אדע כמה יעלו לי החולצות?

בכל טופס הזמנה מופיעים המחירים של החברה - מחירים אלה הם לאחר הנחה של התנועה.

לראש העמוד לראש העמוד

כמה תעלה לי הגלופה?

לכל חברה ישנה כמות מינימום להזמנה, מעליה לא יהיה תשלום עבור הגלופה. (למשל, בחברת 'אדיב' - בהזמנה מעל 40 חולצות הגלופה היא בחינם, אחרת עלות הגלופה היא 80 ₪)

לראש העמוד לראש העמוד

אם יש לי כמה הזמנות שונות של חולצות עם גלופות שונות?

כל גלופה עולה כסף, ולכן כמות המינימום רלוונטית לכל גלופה בנפרד. (למשל, אם יש 20 חולצות עם גלופה 1, 15 עם גלופה 2, ו-35 עם גלופה 3 - עליכם לשלם על כל גלופה בנפרד)

לראש העמוד לראש העמוד

האם אני צריך לשלם על גלופה קדמית?

במידה והגלופה הקדמית היא סמל אריאל הרגיל - אין צורך לשלם. במידה וברצונך לשים סמל אחר (מצויר ביד/עם תוספת כיתוב), יש לבדוק כל מקרה לגופו מול החברה הרלוונטית.

לראש העמוד לראש העמוד

איך אני מבצע את ההזמנה?

ראשית יש לקבל אישור מראש התחום על ההזמנה

באתר מופיעים הטפסים לחברות השונות. יש למלא את הטופס של החברה הרלוונטית לך ולשלוח אותו (עדיף במייל mifalim@tariel.org.il) לרכז המפעלים בתנועה. רכז המפעלים יאשר את ההזמנה בכפוף למצב העו"ש/אישור מראש התחום וישלח את ההזמנה לחברה או אליך חזרה, בצרוף מספר הזמנה והגבלת סכום להזמנה.

לראש העמוד לראש העמוד

אם אין לי כסף בעו"ש, מה אני עושה?

עליך לאסוף את הכסף לחולצות (תוך התחשבות בעלות החולצות והגלופות). במידה וכל הכסף אצלך, עליך להגיע למשרדי ההנהלה הארצית ולהפקיד אותו אצל אורלי המזכירה. במידה ולא הספקת להפקיד את הכסף אך ברצונך לבצע את ההזמנה, עליך לקבל אישור מראש התחום.

לראש העמוד לראש העמוד

כמה זמן מראש אני צריך לבצע את ההזמנה?

לכל חברה יש מלאי שונה ועומס עבודה שונה. הכי בטוח לבצע את ההזמנה 5-7 ימים לפני המועד המבוקש. ישנן חברות מסוימות שבאפשרותן לבצע הזמנות "דחופות" בזמן קצר. כדאי לוודא עם החברה לפני ביצוע ההזמנה.

לראש העמוד לראש העמוד

במידה ויש לי שינוי בהזמנה (תוספת של כמה חולצות), מה עושים?

באישור להזמנה שרכז המפעלים שולח לחברה הוא שולח גם עד איזה סכום ההזמנה מאושרת. במידה ויש שינוי בהזמנה, עליך לפנות לרכז המפעלים על מנת שיאשר את השינוי.

לראש העמוד לראש העמוד

איך אני משלם על החולצות? האם אני צריך להביא איתי כסף לחברה?

במידה וביצעת את ההזמנה דרך התנועה (טופס חתום ע"י רכז המפעלים), התנועה תשלם עבור החולצות ישירות לחברה. עליך להביא את הכסף שנאסף לאורלי במשרדי ההנהלה הארצית.

לראש העמוד לראש העמוד

איך החולצות יגיעו אלי?

האחריות על איסוף החולצות היא שלך בלבד. לידיעתך יש חברה/חברות המספקות אפשרות למשלוח ההזמנה למקומות מסוימים ברחבי הארץ. מומלץ לקחת נתון זה בחשבון.

לראש העמוד לראש העמוד

מידע על ספקים שעובדים בשתוף פעולה עם אריאל


לראש העמוד לראש העמוד
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד