מתחממים עם חסד בהר חומה

ג' שבט ה'תש"פ
עולם חסד ייבנה"
ברוך ה' התחלנו בסניף אריאל בנים הר חומה "מבצע חורף". בנושא חסד:  מדברים, פועלים, מתנדבים ועוד...
 המטרה היא לשמור על עוצמה, כח ורבאק בשגרה היומיומית. המבצע מוקדש לע"נ עמוס סער ז"ל, שנרצח לפני כחודש בשכונה על רקע סכסוך שכנים.
 
המבצע לעילוי נשמתו כי אנחנו ביחד הסניף והשכונה, כואבים את כאב המשפחה ותומכים בה.  עמוס היה איש חסד אמיתי. בית הכנסת שיוקם שייך לקהילה שהוא הקים והוביל. עמוס תרם מעצמו הרבה בשביל שהקהילה תפעל.
במפגש עם אורלי אשתו היא סיפרה:
"עמוס ז"ל היה גבאי בית הכנסת. הקהילה מתפללת בגן ילדים שעמוס דאג לפתוח כל יום שלושה מניינים, כל בוקר בארבע בבוקר היה מסדר את הגן לבית כנסת ואחכ היה נשאר לסדר את הבית כנסת שיחזור להיות גן ילדים.
עמוס דאג שכל יום יהיו שעורי תורה תהילים לילדים. בשבת פתח גמ״ח למשפחות נזקקות ובכל חג דאג לקנות מזון לנזקקים.
עמוס דאג באופן אישי לשתי משפחות נזקקות לכבוד שבת קודש וזה ממש קצת מכל החסדים שעשה עמוס זצ"ל"
המפגש עם דמותו בשבילנו דוגמא ומופת לחסד אמיתי. אורלי סיכמה את המפגש בסיפור מרגש "בשבעה של עמוס היה קר בבית, אז הם חיפשו תנור חימום שהיה להם במחסן ולא מצאו. חקרו קצת והבינו שעמוס נתן את התנור למשפחות נזקקות שהיו צריכות אותו יותר"
ת.נ.צ.ב.ה.

 בשבת הבן של עמוס העביר עונג שבת. גם הוא וגם אמא שלו הודו לנו מאוד על הפעילות לזכרו...
 
אחת ההתנדבויות היתה התרמה סניפית לבנית בית כנסת על שמו של עמוס ז"ל. ההתרמה התקיימה ערב סיום ההרשמה למסע ט"ו בשבט. משעה 16:00 הסניף קיים את ההתרמה למען בניין בית כנסת ולאחר מכן עם כל הרבאק של ההתרמה משכו את החניכים לחמ"ל רישום למסע טו בשבט בסניף. אלחנן וולף ראש תחום בנים באריאל אמר-  "הכניס את החניכים לשליחות במקביל להרשמה למסע"
 
 

 
דרג את הכתבהדירוג כתבה מתחממים עם חסד בהר חומה: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד