חודש המקדש בסניף נתניה

ז' שבט ה'תש"פ
לסניף אריאל נתניה לא מספיק שבוע המקדש שהתנועה מכווינה אליו, ולכן בחר לעסוק בנושא חודש שלם.

הם פתחו את החודש עם שבת מיוחדת שבמהלכה עם עשו הצגת צוות על הנושא והציגו את הנושא שהולכים לעסוק בו בחודש הקרוב. בצאת שבת הם עשו מפקד אש עם כתובת אש של המקדש.

במהלך החודש כל שבט עשה פעולות על המקדש שעסקו במיוחד: איפה הוא חסר בחיים שלנו כיום מה אני עושים כדי לבנות אותו ומה כל כך חשוב שאנחנו כל כך מצפים אליו...

גם במהלך החודש כל שבט למד פרק אחד מהלכות בית הבחירה לרמב"ם בכל מיני הזדמנויות (תחילת פעולה, סוף פעולה, או סתם ככה) כך שכל הסניף סיים את הלכות בית הבחירה!

באמצע החודש החב"ב הכין כ1000 מגנטים של תפילה לבניין המקדש וכל החניכים למרות כל הגשם חילקו את זה בכל הדלתות בשכונה! 
אחד המדריכים מסר לנו :"קיבלנו מחמאות רבות על כך מאנשים בשכונה, זה מראה שהצלחנו לעורר את השכונה שלנו לדבר הכי חשוב בחיים שלנו!"

בסוף החודש הם עשו שבת מדהימה המסכמת את החודש עם תפילת שבת מרוממת, סעודת צוות, עונגי שבת עם רבנים מהשכונה שדיברו על המקדש, הצגת צוות מושקעת וסעודת שלישית שבטית. 

במוצאי שבת, נערך ערב סיכום החודש עם ההורים, היה עשו לימוד הורים וילדים, חידון kahoot נושא פרסים שווים ממכון המקדש!, תערוכת כלי המקדש של השבטים, הכרזה על השבט הזוכה (כל הכבוד לשבט דביר!) ודברי סיכום מפי הרב יהונתן סלומון.

הקומונר מספר בסיפוק עצום על החודש: "ב"ה עבר עלינו חודש מדהים, הרגשתי שהחניכים לא רק נהנו מכל הענין סביב נושא מסוים, אלא באמת חוו לעומק את תודעת חסרון המקש בימינו וכמה אנחנו במציאות לא שלמה לצערנו, ובאמת כל החודש הזה בזכות הצוות התותח שלנו שהרים את החודש הזה!"

בציפייה אמיתית לבנין אריאל!
             

   
דרג את הכתבהדירוג כתבה חודש המקדש בסניף נתניה: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
6 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
איזה תותחים!! אין דברים כאלה! צוות מטורף!!!
עוזרי הקומו (ח' שבט ה'תש"פ 15:59)
2. אמא של חניך בסניף (י"א שבט ה'תש"פ 14:09)

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד