סיירת סוכות!

י"ג תשרי ה'תשפ''א

"כשהרכז חב''ב הודיע על הפרויקט המדהים של בניית סוכות למבוגרים ולמבודדים בשכונה והאמת לא היה לי כוח, למה לי להתחיל עכשיו לבנות עוד סוכות, מספיק עזרתי בבית ועוד בחום של הצהריים, זה מתיש ומעייף. בסופו של דבר אחרי שהרכז חב"ב הסביר לי את החשיבות הגדולה ושהבנתי שאני נפגש עם עוד אנשים הסכמתי לבוא בהיסוס כזה.
הגענו לאדם מבוגר באיזור שנות ה 70 שממש שמח שבאנו. תוך שעה בנינו את הסוכה ולאט לאט התחלתי להרגיש תחושת סיפוק.
אחרי שסיימנו לבנות את הסוכה וקיבלתי ממנו אלף תודות, הבנתי כמה היה חשוב שבאתי לבנות לו את הסוכה, חוץ מהזכות במצוות בניית סוכה, זכיתי לשמח את המבוגר בקושי נפגש עם אנשים וממש משעמם לו. ראיתי כמה הוא שמח רק מלדבר איתי החלטתי שאני ממשיך לבנות בכל הכוח ובאמת הספקתי לבנות עוד 6 סוכות וכל אחד ואחת שהגענו אליהם שמחו והודו לנו בהתרגשות ואני הרגשתי סיפוק ענק וממלא.
למדתי מכל הפרוייקט על החשיבות של עזרה לאחרים, ושהעזרה  עוזרת גם לי והופכת לי את היום והחיים ליותר טובים."

 

זה אחד מעשרות הסיפורים שקיבלנו בימים האחרונים על הפרויקט המקסים של בניית סוכות לאנשים שלא יכולים לבנות, מבוגרים, מבודדים ועוד..

 

סניפי התנועה בכל רחבי הארץ: קרית מלאכי, נתיבות, שדרות, קרית גת, רמב"ש בית שמש, כפר גנים, פאת"ח, כפר אברהם, רחובות, ראשון לציון, בת ים, נתניה, בית אל, הר ברכה, עלי, פגז, הר נוף, הר חומה, גבש ועוד נרתמו למשימה החשובה והקימו יותר מ300 סוכות!

 

לקריאת הכתבות שנכתבו על הפרויקט בעיתונות המקומית והארצית:

 

     

 

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה סיירת סוכות!: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד