כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

ישבה בדד!

כ' שבט ה'תשע''ה 11:00

"כיתה ח'1 יוצאות מחר לטיול" קראה מישהי.
"כן, המורה שלהם אירגנה להם טיול מטעמה" אמרה מישהי אחרת.
בנות כיתה ח'1 ישבו בקבוצות של החדרים. כל קבוצה שיבצה את עצמה אצל המורה. הם הסתודדו כל אחת בקבוצתה, אירגנו דברים אחרונים ורצו להסעות שלהם.
"בי, ניפגש מחר" אמרה נוי "בי נוי" החזירו כמה בנות במבטים מעריצים "בי, ניפגש" אמרה עוד מישהי והלכה לאוטובוס.

 

"קיצור, את לא מבינה איזה מורה יש לי." אמרה נעה לחברתה שישבה לידה בספסל האוטובוס "אה, מה שהיא עשתה לך בשיעור?" קרצה אל נעה אילנית שישבה מולם. "תוציאי את מה שאת טוחנת שם" אמרה מאיה שישבה ליד נעה. "טוב, בי" אמרו אחת לשנייה ונפרדו. "מחר הטיול" קפצה נעה בהתרגשות ונכנסה לבניין שלה.

 

למחרת, כולן נפגשו בביה"ס כשתיקיהן מסודרים בערימה.

"רעות" קראה המורה בשם של הילדה הכי שקטה בכיתה. כל עיניי הבנות לוכסנו אל רעות בזלזול. היא הלכה בצעדים חרישיים אל המורה. "בנות, תמשיכו בעיסוקיכן." קראה לבנות טרם התפנתה לרעות.
"רעותוש מתוקה, רציתי לדעת עם מי את בחדר?" שאלה המורה וליטפה בחום את כתפה של רעות. "עם, עם אף אחד. אין לי חדר" אמרה והשפילה את מבטה. "למה לא השתבצת?" שאלה המורה בעדינות והביטה אל עיניה. "אהמ, אהמ, פשוט, לא יודעת, אף אחת לא שאלה אותי." היא אמרה ופרץ של דמעות הושפרץ מעיניה. "מתוקה," אמרה המורה וחיבקה אותה בחום. "למה לא אמרת את זה לפני?" שאלה בעוד שרעות בוכה "אהמ, כי, לא רציתי להפריע לך." אמרה והייתה נבוכה ממבטיהם הנועצות של בנות כיתתה. " טוב, נדבר באוטובוס" סיכמה איתה והלכה עם כל הכיתה לאוטובוס. "טוב. קריאת שמות. אילוז נוי!" קראה המורה ברשימת שמות "בוחבוט שיר, גרנגליק שחר,..."

 

"אהמ, אפשר לשבת לידך?" שאלה רעות את נוי. "לא!" ליכסנה זו את מבטה בזילזול. "שחר יושבת לידי" אמרה והסיטה את מבטה בגאווה לעבר החלון.

"אה, יושבים פה?" "כן" ענתה נעה "יושבים פה?" שאלה רעות את אביגיל "כן. רעיה" ר

עות התייאשה והתיישבה בספסל לבד. המורה ניצלה את ההזדמנות והתיישבה לידה. "יושבים פה?" שאלה בחיוך "לא" השיבה רעות באדישות לחיוכה.

"אוקי, אז רעות," פתחה המורה את השיחה בצורה שאינה מבשרת טובות "כן, מה?" שאלה את המורה רעות, והביטה בחלון. "לאיזה חדר תירצי להצטרף?" שאלה המורה "לחדר של נוי אולי?"

"לא" השיבה "אז באיזה חדר תירצי?" "אוף! לא יודעת!" אמרה רעות והתחילה ליבב מרוב עצב על היותה בודדה.

 

פתאום ניגשה אליהן נוי. "רעות, התפנה לנו מקום אחד בחדר, תרצי להצטרף?" שאלהה נוי ופניה זורחות. "כן" אמרה רעות ואף היא זורחת.

המורה ציננה את האווירה בשפט:"חשבתי שלא תירצי להיות עם נוי..." "אבל מצאת לך אחלה חדר. תהני!"

 

 

והמסר: לכל אחד/אחת שקראו את הסיפור: אם אתם רואים חבר בודד, אל תחכו שהוא יצטרף אליכם! לכו אתם ותצרפו אותו אליכם. כך תבוא הגאולה באהבת חינם!!! אשריכם ישראל!!!!!

דרג את הכתבהדירוג כתבה ישבה בדד!: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
שכויח!!!! חשוב ויפה
חסויה (י"א אייר ה'תשע''ו 21:34)

התפרסמו לאחרונה במדור

עבור לתוכן העמוד