כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים

"חג" הסילבסטר

ז' טבת ה'תשע''ז 07:00
"חג" הסילבסטר (הגדל)

אם תגידו: "סילב.. מה?" זה היה נפלא, אבל מה לעשות שאי אפשר להתעלם מדברים שנחגגים בראווה ממש לידך.

משום שהכתבה הזו מיועדת לסלק את השם ואת החיבה ואת הרצון או אפילו המחשבה לחגוג אותו, אפרט מה זה ומי זה ה"סילבסטר" למי שלא יודע.

טוב סילבסטר (הראשון, עיין בהמשך) היה המנהיג הראשון לתקופת הצוררים הנוצרים באלפיים השנים האחרונות שזה אומר אפיפיור. היום האחרון למניין הנוצרים – ה-31 בדצמבר נקבע כיום "קדוש" לזכרו של אותו צורר רשע.

 

טוב עכשיו לחלק המעניין.

ויקיפדיה. כולכם מכירים. ציטוט:

לא ידוע על שום יחס מיוחד של סילבסטר כלפי היהודים, לטובה או לרעה, ואין ראיות לרדיפת יהודים בידי הכנסייה בתקופתו. "

כמובן שזהו שטויות והבלים, כי אם תפתחו ויקיפדיה באנגלית בערך "סילבסטר" תגלו מהר מאוד שסילבסטר היה המנהיג הנוצרי הראשון אשר קיבל לידיו את הסמכות הרומאית להשליט את הנצרות בכח הזרוע. זוהי האמת המרה, כי מימי סילבסטר הנוצרי התחילה תקופת חושך לעם היהודי בגלות, תקופה אשר הגיעה לשיאה ברדיפות אכזריות ועלילות דם שנמשכו לאורך יותר מאלף שנה. כל זאת התחיל מאז קיבל סילבסטר הראשון את השליטה בחיי אדם, ואת התפקיד הנוצרי של מחיית "הכופרים בנצרות". גם אם הוא לא גרם רעות ליהודים, דבר שלא נכון, מה אם כל הסילבסטרים אחריו? מה הם הביאו ליהודים? אין אף אחד שיכול להכחיש זאת. אך בויקיפדיה העברית כותבים רק שאין תיעוד מפורש לרצח יהודים בשמו, העיקר שישמחו ויחגגו בראש שקט ובמצפון נקי.

בנוסף, השם סילבסטר עבר בין כל מנהיגי הנצרות שבאו אחריו, כמו גם הפרעונים, מה שויקיפדיה לא ראתה לנכון לכתב. מה גם שרוב הסילבסטרים שבאו אחריו היו צוררים ורודפי יהודים.

ולא תאמינו. השם "סילבסטר" אינו השם של החג הזה בכל העולם. רק בישראל ובעוד שתי מדינות ממש לא אנטישמיות והכי יהודיות שאפשר – פולין וגרמניה.
העובדות האלה אינן מתאימות לרוח האתאיסטית הנושבת בוויקיפדיה, ולכן הן לא מוצגות בה. כדי להשיג מידע אמיתי על סילבסטר ושושלת הסילבסטרים, תאלצו לחפש אנציקלופדיה אובייקטיבית יותר, עדיף באנגלית.

 

זה לא הכל:

מה זה בעצם החג הזה? ראש השנה! למניינם! ובתור יהודים את מה עדיף לחגוג? א' בתשרי או שלושים ואחד לדצמבר? תבחרו...

ומה זה ראש השנה שלהם? יש"ו (יימח שמו וזכרו) נולד ביום הזה ולפיו קבעו את מניין השנים. שנת 2017=2017 שנה להולדת אותו רשע יימח שמו. ואת זה אנו, היהודים, שנרצחו, נבזזו, הושפלו ע"י אותם נאמני אותו האיש, נחגוג? התשובה היא לא! לא ולא! ממש לא. כולם מדברים על השם "סילבסטר", אך שוכחים את העיקר: יום השנה האזרחי נועד לציין את השנה הנוצרית לבואו של יש"ו. ביום זה בחרה הכנסייה הנוצרית לחגוג את העובדה שחלפו 2017 שנה מאז נולד יש"ו... היש רעיון יותר נוצרי מזה?

 

בואו נשאר עם החגים הנפלאים שלנו ולא נמשך אחרי הגוים "הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב". בואו לא נגלוש לחגים של שונאינו.

דרג את הכתבהדירוג כתבה "חג" הסילבסטר: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
4 מדרגים
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
יישר כוח! :)
יעל האיתן (י"ב טבת ה'תשע''ז 19:04)
2. פלוני (ב' ניסן ה'תשע''ז 11:20)
3. פלוני הקודם (ו' תמוז ה'תשע''ז 15:04)

התפרסמו לאחרונה במדור

עבור לתוכן העמוד