ארץ עיר

תחרות חודשית עם ניקוד שבועי!

בכל שבוע ממלאים  לפי הקטגוריות את האות שנבחרה, ומקבלים ניקוד לפי המקוריות.

בסוף השבוע תתפרסם טבלת הניקוד. הזוכה המאושר יהיה בעל מספר הנקודות הרב ביותר יש צבירת נקודות משבוע לשבוע.

שיטת הניקוד

  • 10 נקודות - אם אף אחד לא מילא משבצת זו.
  • 5 נקודות - אם אף אחד לא ענה את התשובה שאתה כתבת.
  • נקודה - אם התשובה נכונה, אך היו שחקנים נוספים שכתבו את אותה תשובה.

 

המשחק הסתיים!

2 המקומות הראשונים זכו בפרסים!

תוצאות המשחק:

שם פרטי שם משפחה סניף ניקוד האות נ'  ניקוד קודם סה"כ
 שיר
סלמן  ראשל"צ 33 119 152
טליה ומרים פרנצוס אלון שבות 44 88 132
מרים שילה בית אל בנות 36 76 112
ישורון משה פלס צפת בנים 103 103
אביתר יורבצקי שעו"ן 35 52 87
רעות אסתר פנקוס כפר גנים 12 57 69
יעל האיתן קדומים 67 67
רננה רוזנברג  סירקין פאתח 23 39 62
אליהו עובדיה בית אל כ 20 40 60
שירה הרטמן נחלאות 58 58
אלחנן המר הדר גנים 57 57
בת-עמי אלישיב עלי  56 56
שיראל שארף בת ים 54 54
ברוך כהנא אלון שבות 52 52
איתן גריינר מעלה מכמש 24 27 51
עטרה בר-און בית אל 50 50
הודיה ברט כפר דרום 50 50
מעין ויסברג נחלאות 50 50
הודיה צדוק בית אל 48 48
מוריה  זומר גבעת שאול בנות 27 16 43
עטרה  לבנון אלון מורה 24 19 43
הודיה  גולדרייך נו"ש 38 38
רעות שרייבר גב"ש 37 37
יהונתן עוזרי נתניה 36 36
חנה חלמיש פאתח 35 35
אפרת  קצב בת ים 34 34
אחיה איתן בית אל 33 33
שילת אביטן יד בנימין 32 32
אילת השחר מארק מעלה אדומים 32 32
מלכה רעות פנדל בית אל 32 32
אביטל קטן נו"ש 32 32
אילת השחר שלר כפר גנים 32 32
משה קטן שעלבים-שעו"ן 31 31
הראל רום פתח תקווה כפר גנים 31 31
אלעזר בראונר קדומים 30 30
שלמה דרורי צפת 30 30
שולמית בילינקי מעלה אדומים 29 29
נעה בן הרוש קדומים 29 29
תמימה  ג'ספר בית שמש  29 29
צופיה סופר בית אל 29 29
מיכאל עמנואל רחובות  29 29
נעם ונונו מעגלים 28 28
אלעזר ליפשיץ כפר גנים 28 28
ספירר  כהן זדה באר שבע 27 27
אודיה סטבסקי חמ"ש  27 27
אביטל ברגמן חמ"ש 25 25
יהודה אריה טרכטינגוט שעו"ן 25 25
איתי  ספיר גב"ש 25 25
טליה קראוס מעלה אדומים 25 25
מתנאל  פיש בית שמש 24 24
אחינועם הכהן-קרנר גב"ש 23 23
תהילה ג'ספר בית שמש כבוד 22 22
ברוך ויסמן רמב"ש 22 22
נעמי קפלן מא"ד  22 22
אילת השחר שלר  כפר גנים בנות 22 22
מרים בלסיאנו אלון שבות בנות 21 21
נועה פרידמן כפר גנים  21 21
דרור קוּבי יד בנימין 21 21
שחר שם טוב מעלה אדומים 21 21
שני  ירחי בת ים 20 20
אמונה דבורה מאיר מצפה רמון  20 20
גנהאל שוקרון חרסינה  20 20
הלל בהרב עלי 18 18
הילה בן דוד אלעד בנות 18 18
נעמי ברש בית אל  18 18
טליה שמואליאן מעלה אדומים 18 18
אריאל אפריון בית אל 17 17
יסכה זיו בת ים 17 17
יערה כחלון פאת"ח 17 17
אילה אמונה מלמוד מבשרת 17 17
הלל צביאלי נריה בנות 17 17
רינת קורנברג ראשון לציון 17 17
רבקה  קרימר בת ים 17 17
שירה קשתיאל עלי 17 17
יאיר שטיינברג מעלה מכמש 17 17
משה ביאליסטוקי גב"ש 16 16
הלל לבנון אלון מורה 16 16
נעם רייבי מעלה אדומים בנים 16 16
דניאל שויקה בית שמש 16 16
אילת כהן קדומים בנות 15 15
יששכר מארק מא"ד בנים 15 15
יוסף חיים צפדיה נריה 15 15
אפרת  כהן נתניה  14 14
אילת מרדכי קדומים בנות 14 14
הדר פרזיגר בית שמש 14 14
שירה  רייבי מעלה אדומים 14 14
רוני אגסי פ"ת הדר גנים 13 13
מיכל מילר כפר גנים בנות 13 13
נטעאל סלומון נריה 13 13
שירה קצב בת ים 13 13
מוריה    מבשרת 13 13
מיכלי כהן אלון שבות בנות 12 12
הדס  רייבי מעלה אדומים 12 12
מרים ש נריה 12 12
אילן שמחון הר נןף 12 12
חנה יעקבסון נוש 9 9
תהלה לוין גב"ש 9 9
צבי האיתן קדומים 7 7

א

ש

ג

נ

עבור לתוכן העמוד