ג' - שבוע שלישי

תקציר

שבוע שלישי מתוך 4
י"א חשון ה'תשע''ד 09:50

טבלת הניקוד

 

שם משפחה סניף ניקוד האות ג' ניקוד קודם סה"כ
 שיר  סלמן  ראשל"צ

39

 80 119
ישורון משה פלס צפת בנים

37

66 103
טליה ומרים פרנצוס אלון שבות

25

63 88
מרים שילה בית אל בנות

39

37 76
יעל האיתן קדומים

18

49 67
שירה הרטמן נחלאות

30

28 58
אלחנן המר הדר גנים 57 57
רעות אסתר פנקוס כפר גנים

19

38 57
בת-עמי אלישיב עלי 

15

41 56
שיראל שארף בת ים

22

32 54
אביתר יורבצקי שעו"ן

19

33 52
ברוך כהנא אלון שבות 52 52
עטרה בר-און בית אל

18

32 50
הודיה ברט כפר דרום 50 50
מעין ויסברג נחלאות

22

28 50
הודיה צדוק בית אל

16

32 48
אליהו עובדיה בית אל כ

15

25 40
רננה רוזנברג  סירקין פאתח

18

21 39
הודיה  גולדרייך נו"ש

22

16 38
רעות שרייבר גב"ש 37 37
חנה חלמיש פאתח

15

20 35
אפרת  קצב בת ים 34 34
אחיה איתן בית אל 33 33
שילת אביטן יד בנימין

11

21 32
אילת השחר מארק מעלה אדומים

15

17 32
מלכה רעות פנדל בית אל 32 32
אביטל קטן נו"ש

15

17 32
אילת השחר שלר כפר גנים 32 32
משה קטן שעלבים-שעו"ן

15

16 31
הראל רום פתח תקווה כפר גנים 31 31
אלעזר בראונר קדומים

14

16 30
שלמה דרורי צפת 30 30
שולמית בילינקי מעלה אדומים 29 29
נעה בן הרוש קדומים

13

16 29
תמימה  ג'ספר בית שמש 

16

13 29
צופיה סופר בית אל 29 29
מיכאל עמנואל רחובות  29 29
נעם ונונו מעגלים 28 28
אלעזר ליפשיץ כפר גנים 28 28
איתן גריינר מעלה מכמש

27

27
ספירר  כהן זדה באר שבע 27 27
אודיה סטבסקי חמ"ש  27 27
אביטל ברגמן חמ"ש 25 25
יהודה אריה טרכטינגוט שעו"ן 25 25
איתי  ספיר גב"ש 25 25
טליה קראוס מעלה אדומים 25 25
אחינועם הכהן-קרנר גב"ש

23

23
תהילה ג'ספר בית שמש כבוד 22 22
ברוך ויסמן רמב"ש 22 22
אילת השחר שלר  כפר גנים בנות

22

22
מרים בלסיאנו אלון שבות בנות 21 21
נועה פרידמן כפר גנים  21 21
דרור קוּבי יד בנימין 21 21
שחר שם טוב מעלה אדומים 21 21
שני  ירחי בת ים 20 20
אמונה דבורה מאיר מצפה רמון  20 20
גנהאל שוקרון חרסינה  20 20
עטרה  לבנון אלון מורה

10

9 19
הלל בהרב עלי 18 18
הילה בן דוד אלעד בנות 18 18
טליה שמואליאן מעלה אדומים 18 18
אריאל אפריון בית אל 17 17
יסכה זיו בת ים 17 17
יערה כחלון פאת"ח 17 17
אילה אמונה מלמוד מבשרת 17 17
הלל צביאלי נריה בנות 17 17
רינת קורנברג ראשון לציון 17 17
רבקה  קרימר בת ים 17 17
שירה קשתיאל עלי 17 17
יאיר שטיינברג מעלה מכמש 17 17
משה ביאליסטוקי גב"ש 16 16
מוריה  זומר גבעת שאול בנות 16 16
נעם רייבי מעלה אדומים בנים 16 16
דניאל שויקה בית שמש 16 16
אילת כהן קדומים בנות 15 15
יששכר מארק מא"ד בנים

15

15
יוסף חיים צפדיה נריה 15 15
אפרת  כהן נתניה  14 14
אילת מרדכי קדומים בנות 14 14
הדר פרזיגר בית שמש 14 14
שירה  רייבי מעלה אדומים 14 14
רוני אגסי פ"ת הדר גנים 13 13
מיכל מילר כפר גנים בנות 13 13
נטעאל סלומון נריה 13 13
שירה קצב בת ים 13 13
מוריה    מבשרת 13 13
מיכלי כהן אלון שבות בנות 12 12
הדס  רייבי מעלה אדומים 12 12
מרים ש נריה 12 12
אילן שמחון הר נןף 12 12
תהלה לוין גב"ש 9 9
צבי האיתן קדומים

7

7
טוביה מארק מא"ד 1 1

דרג את הכתבהדירוג כתבה ג' - שבוע שלישי: 4 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
7 מדרגים

אותיות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד