שבוע התנדבות התשע"ח

כ"ב תמוז ה'תשע''ח

230 בנות חבריא ב' של תנועת הנוער 'אריאל' התנדבו השבוע בערים וביישובים ברחבי הארץ, במסגרת 'שבוע ההתנדבות' של התנועה.

הבנות הקדישו שבוע שלם מחופשת הקיץ שלהן כדי לעשות טוב, מאילת ועד קצרין – בכל עיר ויישוב שבהם סניף  של תנועת אריאל  הייתה חגיגה של התנדבות, אך כדי לתת לבנות שגרות בעיר חווה יוצאת דופן הן נשלחו לכרמים בקרית ארבע ולהפך בנות היישובים נשלחו לערים הגדולות.

אחת הסיטואציות המרגשות הייתה בקרית ארבע כאשר 30 בנות חברותיה של הלל אריאל הי"ד לתנועת אריאל יחד עם בנות סניף בית שמש של התנועה התסערו על הכרמים של עמיחי אריאל אביה של הלל.

עמיחי אריאל: "תודה רבה לכל מי שבא ומתחבר לארץ ישראל ומסייע לנו לאכול מפריה ולשבוע מטובה, עבדו יפה מילאו 500 בקבוקים, הם קלטו את העבודה מהר ועשו עבודה נהדרת, תודה לתנועת אריאל ולבנות סניף בית שמש במיוחד על הסיוע ביקב אריאל".

ההתנדבות מתקימת ב-11 מוקדים ברחבי הארץ. הבנות מתנדבות במועדוניות רווחה, חינוך מיוחד, בתי אבות, הפצות יהדות  וחקלאות. היוזמה התחילה מחניכות  בתנועה והפכה למסורת תנועתית שמתקיימת בשלושת השבועות כבר 12 שנים

אפרת לופו רכזת חבריא ב'  בתנועת אריאל: "במקום לעבוד ולבלות הבנות בוחרות לנצל את הזמן של החופש לעשייה ונתינה, ומוסיפות טוב וחסד בעם ישראל. דווקא בימים של החורבן והאבלות על בית המקדש הן בונות ועושות בעצמן. הן גם שומעות שיחות מאנשים במקומות ההתנדבות וזוכות להכיר עוד חלקים בעם ישראל".

מזכ"ל התנועה  דביר עמיאור הוסיף: "הבנות התחילו את החופש בהתנדבות, והן מעבירות את המסר שיש זמן להתנדב, ולמלא בתוכן את זמנן החופשי!, תנועת אריאל בפרוייקט הזה מובילה שיח חברתי בחברה הישראלית וכך דרכנו לאורך כל השנה".

לקריאת הכתבה באתר

 

כתבות נוספות:

 

דרג את הכתבהדירוג כתבה שבוע התנדבות התשע"ח: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
5 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד