קומונרית בתנועת אריאל: אל תסגרו אותנו

תקציר

ענווה גטר, קומונרית סניף קצרין בתנועת הנוער אריאל תוקפת את השבתת הפעילות בתנועות הנוער. ''אנחנו בונים את המנהיגים של הדור הבא''
כתבה בערוץ 7
י"ח תמוז ה'תש"פ

תנועות הנוער הן אחד הדברים החשובים במדינה, במיוחד בתקופת הקיץ. למה זה לא נראה ככה? כי כולנו התרגלנו לתוצאות מהירות, לדברים שמתרחשים בשניה, ונזק של חוסר בתנועת נוער לא קורה בשניה, כמו שחניכים אידיאליסטיים שחושבים כל הזמן איך לעשות טוב לא נוצרים בשניה.

תנועות הנוער עובדות בתהליך. אנחנו בונים את המנהיגים של הדור הבא ואנחנו לא עושים את זה בשבוע, אלא בתשע-עשר שנים.

הכי קל לסגור אותנו ולהגיד שעשיתם משהו, שאתם מונעים את ההתפשטות. אבל אתם בכלל מבינים את הנזק? אתם יודעים כמה תהליכים חינוכיים עצרתם בהחלטה הזו?

וכן, כנראה שלא תראו את התוצאות שלה מחר. אבל בעוד כמה שנים, כשהחניכים שלנו יתגייסו לצבא או לשירות לאומי, יגיעו לפוליטיקה, לתקשורת, לכל מקום, אתם תראו את התוצאות שלה.

כמובן שאני מאוד מקווה שאנחנו נעמוד בכל האתגרים ונעשה את עבודתנו על הצד הטוב ביותר ככה שלא יגרם שום נזק אבל חלאס. מה ההיגיון בלאפשר לחניכים שלנו להיפגש אחד עם השני אבל בלי המדריכים שלהם?

מה ההיגיון בלסגור תנועות נוער אם לא היו בהן כמעט הדבקות? מה ההיגיון בלהשאיר כיתות שלמות פעילות ולסגור אותנו? במיוחד כשרמת ההקפדה בבתי הספר לא מגיעה לקרסוליים של רמת ההקפדה בתנועות הנוער.

כולנו שמרנו על הכללים, אספנו הצהרות בריאות, החזרנו חניכים הביתה להביא מסכות, עשינו פעולות בחוץ, בחום, עם הרבה הפרעות מסביב. לא ויתרנו לשניה. שמחנו על החזרה לשגרה וניסינו לנצל אותה עד תום ולתת כל מה שיש לנו.

אנחנו בסך הכל רוצים לעשות טוב. אנחנו לא דואגים לפרנסה שלנו או לחיים האישיים של עצמנו. אנחנו לא דורשים כלום לעצמנו. אנחנו בסך הכל מבקשים שתתנו לנו להמשיך לתת. להמשיך לאהוב. להמשיך להצמיח את החניכים המדהימים שלנו. זה כל כך מסובך?

מאות אלפי הורים במדינה סומכים עלינו. הוכחנו את ההשפעה והחשיבות שלנו לאורך שנים. נותנים לנו חיים ונשמות בידיים. אז למה אתם לא מבינים שאנחנו חשובים?

ענווה גטר, קומונרית סניף קצרין בתנועת הנוער אריאל

 

לקריאה ב

דרג את הכתבהדירוג כתבה קומונרית בתנועת אריאל: אל תסגרו אותנו: 5 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
1 מדרגים

כתבות נוספות

אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד