כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
זאת תנועת אריאל?!
שירה קצב   כתבת
אירועים; אקטואליה; הדרכה; פנאי ותרבות;
זאת תנועת אריאל?!

יכול להיות שהיה עדיף לכתוב את הכתבה הזאת בשם חסוי. אבל רציתי דווקא לפרסם את זה פה כדי שזה יגיע לכמה שיותר אנשים ואולי גם להנהלה. דרך אגב, כתבתי את הכתבה מתוך סערת רגשות ויכול להיות שפגעתי פה. מתנצלת מראש, רק רציתי לפרוק את מה שהרגשתי.


אני שירה קצב, מדריכה של שבט דביר בסניף בת ים, נתקלתי בימים האחרונים בתגובות מוזרות מצד ההנהלה.


כמו שאתם בטח יודעים השנה שלושת השבועות יוצאים ממש בסוף החופש והמחנה שכל שנה מתחיל מיד לאחר תשעה באב, יוצא השנה ממש בסוף החופש בדיוק בשבועיים הכי עמוסים של כל משפחה ממוצעת (כמוני בערך..:). כאשר ההורים שלי רצו לקבוע נופש משפחתי עם המשפחה המורחבת הם הופתעו לגלות שהמחנה תופס להם את השבוע של הנופש ולכן יצא שהם קבעו את הנופש המשפחתי שלנו על השבוע של ההכנה למחנה.


ואולי אתם יודעים או לא יודעים כל מדריכה חייבת לצאת להכנה למחנה אחרת היא לא יכולה לצאת עם החניכות שלה למחנה.


אתמול, התקשרתי לדמות בכירה בהנהלה (שמפאת כבודה אני לא יגיד את שמה), וניסיתי לדבר איתה ולנסות למצוא פתרון לבעיה שלי. רק ביקשתי שננסה לדבר כי אני באמת רוצה לצאת להכנה למחנה וזה פשוט לא מתאפשר. אבל במהלך השיחה איתה נתקלתי בסוג של אטימות, אטימות שלא ידעתי להסביר אותה. אני בתמימותי הייתי בטוחה שבהנהלה ישמחו לעזור לי כי זאת תנועת אריאל! אבל לא, שום תגובה הגיונית חוץ מהאמירה שאני צריכה לבחור: נופש/מחנה.


באותו רגע הרגשתי די נורא, הרי אני בסך הכול מתנדבת בתנועה, ומדריכה את החניכות שלי מתוך הרגשת שליחות ולא מתוך עבודה בתשלום! וזה היחס שאני מקבלת כאשר אני רק רוצה לעשות יותר טוב בשביל החניכות שלי?!


היום, אמא שלי התקשרה שוב להנהלה וקיבלה בדיוק את אותה תגובה. שהבת שלך תצא להכנה או שהחניכות שלה יצאו עם מישהי אחרת.


ונכון, לא ביקשתי שהתנועה כולה תזיז את המחנה או את ההכנה למחנה, אני יודעת שהם קובעים את זה הרבה מראש וגם אין תאריך אחר לקבוע את אחד מהם. בסך הכול ביקשתי שיאפשרו לי, מדריכה אחת בסניף אחד בתנועה אחת לא לצאת להכנה למחנה.


אם במקרה התנועה תמחק לי את הכתבה אפשר לשלוח מייל: shirakatzav@gmail.com.


יג תמוז התשע"ו 00:00   |  צפיות (394) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה זאת תנועת אריאל?!: 4 כוכבים: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד