כניסה לרשומים

   :
 
להרשמה  |  שכחתי סיסמא
שמיים
כתוב כתבה
מגזין שמים
סרטון החתונה - האמנם?
אברהם יצחק אדרי   כתב צעיר
אקטואליה;
סרטון החתונה - האמנם?
"החתונה" - סכינים מונפים

סרטון ה"חתונה"


https://onedrive.live.com/redir?resid=4A66C35493E48B7C!225&authkey=!AM0ySNumfZ6EPs4&ithint=video%2cmp4


מה שרואים בסרטון הוא הזוי ועצוב.


עם זאת בואו נדייק:
1. השיר זכרני נא- הוא שיר שמילותיו הן מתוך סיפורו של שמשון הגיבור בתנ"ך המתפלל לאלוקים שינקום בפלישתים שעינוהו. זה לא השיר החביב עלי אבל בהחלט מושר ע"י רבים בחתונות ואירועים וכוונת השרים היא תפילה לאלוקים לנקמתו (בדרכיו שלו בלבד) באוייבינו.


2. נשקים מונפים- לכו לחתונות של קצינים וחיילים, (במקרה יצא לי להיות בחתונה כזו) חבריהם בהחלט מניפים שם רובים וכו' בתור "גאוות יחידה" .
בנשק אנו נלחמים באויבי ישראל. זהו לא דבר מגונה ומותר להתגאות בו.


3. בקבוק תבערה ותמונת התינוק דקור- תרשו לי להחזיר אתכם לתמונת רבין במדי אס.אס שהופקה והופצה בהפגנת הימין ע"י סוכן השב"כ אבישי רביב. קשה לי מאוד לדמיין ואיני מבין שום הגיון של פעיל ימין שישב בבית להדפיס תמונה של התינוק שנרצח ויביא איתו את התמונה יחד עם סכין לחתונת חברו. זה מופרך גם מצד המעשה וגם מצד ההפללה של עצמו באם הוא טיפוס שקשור לרצח הנוראי שקרה. הרבה יותר נראה לי שכל החתונה הזו הייתה בפוקוס ויש מי שדאג להלהיט הרוחות ע"י החומרים הרעים הללו של התמונה הדקורה ובקבוק התבערה.


והבקבוק תבערה - רוב הסיכויים שזה אחד שהתלהב ונפנף בבקבוק בירה.... הוא לא באמת הלך לקנות דלק לחתונה של חברוwink...


4. ייתכן שלגיטימי שלצורך חשיפת הרוצחים ופיצוח הפרשה מותר לשב"כ לעשות זאת, אך מה שנעשה כעת עם הצילומים הללו, ההדלפה של הסרטון הזה שהיה רק בידי מערכת הבטחון (וידוע שאין הדלפה שאינה מכוונת..), הנסיון להכפיש את ציבור המתיישבים, כאילו כולו רוצח תינוקות ערבים בשנתם, זהו דבר לא לגיטימי בכלל ודי לקרוא את הכותרת שהודבקה בynet לסרטון או לשמוע את השימוש הציני בו, ע"י ציפי ליבני בדיון על החוק הציוני החשוב להסדרת החטיבה להתיישבות.


5. כל הסיפור הזה נוראי מתחילתו ולכן:
קיצונים שנקטו במעשים נפשעים, צריכים לשלם על מעשיהם.
רשויות החוק וגופי הביטחון הם חיוניים וחשובים ויש לחזק אותם, אך עליהם לעשות חשבון נוקב איך פעלו בפרשייה זו, בה נחקרים חפי פשע בצורה משפילה (שמעתי עדויות ממקור ראשון אמין מאוד על דרך מעצרו ועל שעבר בחקירתו) וכיצד לשקם את האמון הציבורי כלפיהם ויותר מכך, מנהיגי הימין ובראשם הבית היהודי נדרשים לחקור היטב מה אירע בחדרי החקירות ובאם יתברר שאף עינויים היו חלקת הנחקרים, עליהם לדרוש הקמת ועדת חקירה לעניין זה.


6. שנדע ימים טובים יותר.


יז טבת התשע"ו 00:00   |  צפיות (579) |  תגובות (0) |  
דירוגדירוג כתבה סרטון החתונה - האמנם?: 0: כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (ללא מדרגים)
 
|  הוספת תגובה
עבור לתוכן העמוד