אחיה | אחיה מועדון | 07:30 |
אילת | ישיבת איילת השחר ששת הימים 180 | 05:00 |
אלומה | הרחבה אלומה- גנים | 08:00 |
אלון מורה | מזכירות אלון מורה | 07:45 |
אלון שבות | כיכר מאוחדת אלון שבות | 08:15 |
אלעד | רבי יהודה הנשיא 55 אלעד | 08:30 |
אשקלון | היכל הספורט העירוני אשקלון, שד' בן גוריון 37 | 08:00 |
באר שבע | ניצנה מקלט ה9 | 08:00 |
בית אל | תחנת אולם פיס, בית אל | 07:45 |
בית שמש | שבטי ישראל 15 | 07:30 |
בני נצרים | הכפרייה בני נצרים | 07:45 |
בת ים | בית כנסת אורות התורה הרב מוהליבר | 08:30 |
בת עין | בת עין ב' (בסוּבָה) | 08:45 |
גבעת אולגה | מתנ"ס גבעת אולגה | 08:15 |
גבעת אסף | מהכניסה ליישוב | 07:45 |
גבעת שאול | ישיבת מרכז הרב | 07:30 |
גבעת שמואל | הנשיא 19 | 08:45 |
גילה | הגננת 29 | 07:45 |
הדר גנים | עד"ש שפיק 7 | 08:00 |
הר ברכה | אולפנת הר ברכה | 06:30 |
הר נוף | הרב יצחק חי טייב 46 | 07:30 |
חוות גלעד | חוות גלעד | 08:00 |
חולון | הסיגלון 12 | 08:00 |
חומת שמואל | תחנת דלק פז בר כוכבא נחלאות | 07:30 |
חומת שמואל | שמואל מאיר1 | 07:30 |
חומת שמואל ג | רחוב עימנואל זיסמן 14 חומת שמואל ירושלים | 07:30 |
חיפה | חניתה 96 חיפה | 08:00 |
חריש | תמר 15 | 08:15 |
חריש פרחים | כלנית 27 חריש | 08:15 |
חרסינה | חרסינה | 08:15 |
חשמונאים | חשמונאים, רחוב המוריה | 08:15 |
יד בנימין | רחבת המועצה, יד בנימין | 08:30 |
יצהר | פרי הארץ, כיכר מזכירות | 08:00 |
ישעי | בית העם ישעי | 07:45 |
כוכב יעקב | כוכב יעקב | 08:00 |
כפר אברהם | אולפנת רעות-שמואל הנגיד | 08:15 |
כפר גנים | יוסף פלדמן 6 | 08:00 |
כרמיאל | עירית כרמיאל | 07:30 |
לוד | היכל התרבות קפלן 1 לוד | 08:30 |
מגרון | מגרון | 08:00 |
מעלה אדומים | דרך מדבר יהודה 39 | 08:00 |
מעלה הזיתים | מעלה הזיתים | 07:45 |
מצפה יריחו | רחוב דביר, מצפה יריחו | 08:15 |
מצפה רמון | מעלה דקלים 1 מצפה רמון | 07:00 |
נהריה | טרמפיאדה נהריה (מול קניון ארנה) | 07:00 |
נווה שמיר (בית שמש) | שדרות דוד בן גוריון 38 | 07:30 |
נוף הגליל | הנרקיסים 1 | 07:45 |
נחלאות | תחנת דלק פז בר כוכבא נחלאות | 07:30 |
נחלאות | רחוב רקאנטי 6 תלמוד תורה עץ החיים | 08:45 |
נריה | גן יונתן, נריה | 08:00 |
נתניה משהב | טולדנו 7 | 08:15 |
נתניה נורדאו | אריה ליב יפה 6 נתניה | 08:00 |
סירקין | צומת סירקין | 08:00 |
עכו | בית העם, אברהם בן שושן 72 עכו | 07:00 |
עלי | הכיכר המרכזית ליד משכן עלי | 08:00 |
עשהאל | תחנה בכניסה ליישוב | 08:00 |
פסגת זאב | מאיר גרשון 40 | 07:30 |
צפת | סראיה, צפת | 07:00 |
קדומים | קדומים יפה נוף | 06:45 |
קטמון | רחוב אנטיגונוס 6 קטמון | 07:30 |
קרית אונו | וינגייט 22 קריית אונו | 08:30 |
קרית ארבע | סולם אלדד 1 | 08:15 |
קרית גת | משעול שמשון 21 | 08:15 |
קרית מלאכי | שדרות דוד בן גוריון 38 | 08:30 |
קרית מנחם | גן מקסיקו קרית מנחם | 07:30 |
ראש העין | חותמי המגילה 14 | 08:00 |
ראשון לציון | הרב נריה 2 ראשל״צ | 08:15 |
רבבה | מרכז מסחרי רבבה | 08:30 |
רחובות | ש״י עגנון 1 | 07:30 |
רמות | שמואל מאיר1 | 07:30 |
רמלה | היכל התרבות רמלה | 08:30 |
רמלה קרית האומנים | עוזי חיטמן 31 | 08:00 |
רמת בית שמש | נחל רפאים 17 בית ספר הראל | 07:30 |
שבי דרום | שבי דרום ליד האמפי | 08:45 |
שדרות | מתנס | 08:00 |
שומריה | שומריה | 08:00 |
שילה | ישיבת לב חדש, אור רחלה | 07:30 |
שעלבים | מזכירות נוף איילון | 07:30 |
תקוע | תקוע, בכניסה ליישוב | 08:00 |