חודש אירגון תשפ"בשביל המידות

שבוע ראשון | מושג "מידות"
בשבוע הראשון נעסוק בעצם המושג - מידות ומהי הדרך להשיג אותם – עבודה. נבין על מה נדבר ובמה נעסוק בחודש ובשנה כולה
שבוע שני | דבקות בה'
בשבוע השני נעסוק בעבודת המידות כבסיס לדבקות בה'. נבין את השינוי שעבודת המידות מייצרת באדם ואת הקרבה שאנחנו משיגים בעבודה זו אל צלם הא-לוקים שבנו.
שבוע שלישי | מפגש
בשבוע השלישי נכיר את המפגש שלנו עם עבודת המידות במרחבי החיים שלנו. נעסוק בסיפור האישי שלנו והסיפור הכללי שלנו כעם וכחברה.
שבוע רביעי | קונים ת'מידה
בשבוע הרביעי נגיע למטרה שלנו מהחודש החשוב הזה. ניגש ישר לדבר על העבודה שבשינוי ואיפה המקומות שבהם כל אחד רוצה לעבוד וכיצד לשנותם ולשבחם.
הקודם
הבא
שבוע ראשון | רצון
בשבוע הראשון נעסוק ברצון, הוא הבסיס שדוחף אותנו להתקדם. ככל שהרצון חזק יותר כך התוצאה תהיה חזקה יותר. אם הוא לא מספיק חזק צריך לעורר אותו
שבוע שני | יכולת
בשבוע השני נעסוק ביכולת. במובן הרעיוני - הידיעה שיש בי יכולת להתקדם ולהשתפר, ובמובן המעשי - איך אני יכולה לעבוד על המידה? איזה דרכים יעזרו לי?
שבוע שלישי | התמדה
בשבוע השלישי נעסוק בהתמדה. היא עיקר העבודה עצמה. יום ועוד יום, שבוע אחרי שבוע ושנה אחרי שנה עד שמצליחים לקנות את המידה בתוך הנפש
שבוע רביעי | שביל הזהב
בשבוע הרביעי נעסוק בשביל הזהב. האיזון. היכולת לאזן בין הכוחות השונים, להזהר מקיצוניות מסוכנת, למצוא את דרך האמצע.
הקודם
הבא

דברים שחשוב לזכור לעשות בחודש >>

ספרו לנו איך הולך אצלכם!

בן דרור
בן דרור
קרא עוד
חברות ודמי חבר זה ההבנה שאתה חלק ממשהו גדול וכחלק מזה אתה צריך להיות שותף ולשלם חברות.
שירה יחיאל
קרא עוד
דחוףףף יישום נושא מישיייי, בינתיים חשבנו על מעוזנחלה הפצות הדלקת נרות שבת (מידת זהירות ושמירת השבת שלנו) ושבט גלעדביר מכתבים לחיילים ואיסוף חטיפים (מידת הכרת טובה) וחסר לנו ממש להראל נווה, הצעות? אין אצלנו אריזת מזון וגם אין מועדון קשישים..
אסף ישי
קרא עוד
צוות יקר! אנחנו מתחילים עכשיו חודש אירגון שבעז"ה יהיה מטורףףףף סומך עליכם שתפציצו בהכלמותשקיעו את הנשמה שלכם בחניכים ובסניף ושבעז"ה תצאו מהחודש הזה בתחושת סיפוק שתתן לכם כוח להמשך השנה. וכמובן שאני כאן לכל דבר ב"הצלחה רבה!
הקודם
הבא
נריהסניףפיצוץ
נריהסניףפיצוץ
קרא עוד
רעיונות פצצה לגלופה! "אחרי חוד''א אני בסדר גמור. הסניף בסדר, אני גמור" "הייתי שפוי הייתי נורמלי הגעתי ל... תראו מה קרה לי" "אפילו "pilot" לא מיצרים שפיצים כמונו" חחח יש עוד טובים
לילה לבן
לילה לבן
קרא עוד
תכלס בהשבעה בלילה לבן אומרים קש ושחרית וברכות השחרר מתי איך ולמה יאללה אחים מי יודע
אלישבע
קרא עוד
אני מדריכה של שבט הראל, התחלתי לעשות את הפעולות הראשונות של החוד"א מהחוברת וראיתי שהחומר קצת כבד לחניכות, איך אפשר להעביר להן את המסר בצורה מועילה וכיפית?🤔 תשובה: היי יקרה המטרה היא שהן יצאו עם המסר של כל פעולה, כשאת מכינה את הפעולה תראי שאת מצליחה להבין מה המסר המרכזי, אחרי שתביני תוכלי לעשות שינויים שיעבירו את המסר בצורה שתתאים לחניכות שלך.. תוכלי להעזר בחומר שהועבר ביום עיון כדי להתאים לחניכות שלך בהצלחה רבה ויישר כח!
הקודם
הבא