אחיה | אחיה | 07:45 |
אילת | ששת הימים 180 אילת | 05:00 |
אלומה | אלומה | 08:00 |
אלון מורה | אלון מורה | 07:30 |
אלון שבות | כיכר מאוחדת אלון שבות | 08:30 |
אלעד | רבי יהודה הנשיא 55 אלעד | 08:15 |
אשקלון | שד' בן גוריון 37 | 07:15 |
באר שבע | ניצנה מקלט ה9 באר שבע | 08:00 |
בית אל | תחנת אולם פיס, בית אל | 07:15 |
בית שמש | שבטי ישראל 15 | 08:30 |
בת ים | הרב מוהליבר 17 בת ים | 08:15 |
בת עין | בת עין ב | 08:00 |
גבעת אולגה | | 09:00 |
גבעת אסף | מהכניסה ליישוב | 07:25 |
גבעת שאול | קרית משה 16 | 08:00 |
גבעת שמואל | הנשיא 19 | 08:15 |
גילה | הגננת 29 | 07:15 |
הדר גנים | עד"ש שפיק 7 | 08:00 |
הר ברכה | הר ברכה | 08:00 |
הר נוף | הרב יצחק חי טייב 46 | 08:00 |
חוות גלעד | חוות גלעד | 08:00 |
חולון | הסיגלון 12 | 07:45 |
חומת שמואל | שמואל מאיר1 | 08:00 |
חומת שמואל ג | רחוב עימנואל זיסמן 14 | 07:45 |
חיפה | חניתה 96 חיפה | 09:30 |
חריש | תמר 15 | 08:30 |
חריש פרחים | כלנית 27 חריש | 08:45 |
חרסינה | חרסינה | 08:15 |
חשמונאים | ישיבת נר תמיד | 08:00 |
יד בנימין | רחבת המועצה, יד בנימין | 08:15 |
יצהר | פרי הארץ, כיכר מזכירות | 08:00 |
ישעי | בית העם ישעי | 08:45 |
כוכב יעקב | כוכב יעקב | 07:15 |
כפר אברהם | אולפנת רעות-שמואל הנגיד | 08:15 |
כפר גנים | יוסף פלדמן 6 | 08:15 |
כרמיאל | עירית כרמיאל | 07:30 |
לוד | היכל התרבות קפלן 1 לוד | 08:15 |
מגרון | מגרון | 07:25 |
מלון רמדה | מלון רמדה, ירושלים | 08:15 |
מעלה אדומים | דרך מדבר יהודה 39 | 07:15 |
מעלה אפרים | מועצה מקומית/מתנס מעלה אפרים | 07:30 |
מצפה יריחו | רחוב דביר, מצפה יריחו | 07:15 |
מצפה רמון | מעלה דקלים 1 מצפה רמון | 07:00 |
נהריה | טרמפיאדה נהריה (מול קניון ארנה) | 08:30 |
נווה שמיר | נווה שמיר | 08:30 |
נוף הגליל | הנרקיסים 1 | 08:30 |
נחלאות | תחנת דלק פז בר כוכבא | 07:45 |
נתניה אור | אריה ליב יפה 6 נתניה | 08:30 |
נתניה משהב | טולדנו 7 | 08:30 |
סירקין | צומת סירקין | 08:00 |
עכו | בית כנסת אבני החושן | 08:45 |
עלי | הכיכר המרכזית ליד משכן עלי | 07:30 |
עשהאל | תחנה בכניסה לישוב | 08:00 |
פסגת זאב | מאיר גרשון 40 | 08:00 |
צפת | סראיה, צפת | 08:15 |
קדומים | קדומים | 07:45 |
קטמון | רחוב אנטיגונוס 6 קטמון | 08:00 |
קצרין | רחוב חמת מול ביהכ אוהל אסתר | 08:15 |
קרית אונו | וינגייט 22 קריית אונו | 08:45 |
קרית ארבע | סולם אלדד 1 | 08:15 |
קרית גת | משעול שמשון 21 | 08:15 |
קרית האומנים | עוזי חיטמן 31 | 08:00 |
קרית מלאכי | שדרות דוד בן גוריון 38 | 08:00 |
קרית מנחם | גן מקסיקו קרית מנחם | 08:00 |
ראש העין | חותמי המגילה 14 | 08:15 |
ראשון לציון | הרב נריה 2 ראשל״צ | 08:30 |
רבבה | רבבה | 08:00 |
רחובות | ש״י עגנון 1 | 08:00 |
רמבש | נחל רפאים 17 בית ספר הראל | 08:30 |
רמות | רקאנטי 6 | 07:30 |
רמות שפירא | רמות שפירא בית מאיר | 08:30 |
רמלה | היכל התרבות רמלה | 07:45 |
שבי דרום | שבי דרום ליד האמפי | 07:45 |
שדרות | מתנס שדרות רחוב בר לב | 07:30 |
שומריה | שומריה | 08:00 |
שילה | ישיבת לב חדש, אור רחלה | 08:00 |
שעלבים | מזכירות נוף איילון | 08:15 |
תקוע | תקוע | 07:45 |