זמני יציאת אוטובוסים למסע פסח והדגל תחום בנים:
סניף | כתובת | שעת יציאה |
---|---|---|
אלומה | אלומה | 08:30 |
אלון מורה | אלון מורה | 07:15 |
אלון שבות | כיכר מאוחדת אלון שבות | 08:30 |
אלעד | פנחס בן יאיר 24 | 07:30 |
אשקלון | היכל הספורט אשקלון | 08:30 |
באר שבע | רח' הצבי בית כנסת הכיפה | 07:15 |
בית אל | בית אל | 07:15 |
בית שמש | התבור 6 | 09:00 |
בת ים | מוהליבר 19 | 08:30 |
גבעת אסף | גבעת אסף | 07:30 |
גבעת שאול | חיים ויטאל | 08:00 |
הדר גנים | עדש שפיק 7 | 08:30 |
הר ברכה | הר ברכה | 07:30 |
הר נוף | חי טייב 46 | 08:15 |
חולון | הסיגלון 20 | 08:15 |
חומת שמואל | שמואל מאיר 1 | 08:30 |
חומת שמואל ג | שמואל מאיר 1 | 08:30 |
חיפה | חניתה 96 | 07:00 |
חריש | מועצה מקומית חריש | 07:00 |
חריש פרחים | תחנת אוטובוס לוטוס יסמין | 07:00 |
יד בנימין | הנחלים 11 | 08:30 |
כוכב יעקב | כוכב יעקב | 07:45 |
כפר אברהם | שלומציון המלכה (בבית כנסת) | 08:30 |
כפר גנים | דוד אליהו שלוזינגר 13 | 08:15 |
כפר סבא | תל חי 68 | 08:00 |
כרמיאל | עיריית כרמיאל | 06:30 |
לוד | רח ההסתדרות, סמוך להיכל תרבות | 07:45 |
מגרון | מגרון | 07:45 |
מכמש | בכניסה לישוב | 07:30 |
מעלה אדומים | דרך מדבר יהודה 39 | 08:15 |
מעלה אפרים | חניה של המתנס | 06:45 |
מעלה הזיתים | מעלה הזיתים | 07:45 |
מצפה יריחו | מצפה יריחו | 08:00 |
מצפה רמון | ישיבת מדברה כעדן | 06:00 |
נהריה | יפה נוף 44 | 06:00 |
נווה שמיר (בית שמש) | קליין/ האחים בית שמש | 08:45 |
נוף הגליל | מרכז רסקו רחוב עצמון | 07:45 |
נחלאות | בן צבי (בתחנת דלק) | 08:30 |
נחליאל | נחליאל | 07:50 |
נריה | נריה | 08:00 |
נתיבות | מרכז נחמה | 08:45 |
נתניה משהב | טולדנו 7 | 07:45 |
נתניה נורדאו | נתן המשורר 2 | 07:45 |
עלי | עלי | 07:15 |
עמיחי | עמיחי | 07:15 |
עשהאל | עשהאל | 08:00 |
פסגת זאב | יצחק טוניק 22 | 08:00 |
צפת | מתנ"ס בלום רחוב הרצל | 06:45 |
קדומים | קדומים | 07:45 |
קטמון | מעלה זאב 3 | 08:00 |
קצרין | חוקוק 1 | 06:00 |
קרית ארבע | מתנ"ס | 08:00 |
קרית גת | שלמה המלך | 09:00 |
קרית מנחם | כיכר הנורית (ליד המכולת) | 08:45 |
קריתת מלאכי | התאנה 4 | 08:45 |
ראש העין | בי"ס אוהל שלום | 08:30 |
ראשון לציון | אלקבץ 1 | 08:30 |
רחובות | מרגולין 22 | 08:00 |
רמלה | הרמב"ם 2 | 08:30 |
רמת בית שמש | נחלה מיכה 20 | 09:00 |
שדרות | מתנס | 08:30 |
שומריה | שומריה | 08:30 |
שילה | שילה | 07:30 |
שעלבים | ישיבת שעלבים | 08:15 |
תקוע | תקוע | 07:45 |