חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסע פסח התשפ”ד – תחום בנות

לאחר דחיות ושינויים רבים, מסע פסח תחום בנות יצא לדרך!
הבנות הגיעו ליער המגינים ועשו מסלול  קצר במהלכו הבנות פגשו דמויות שיצאו לחירות כמו מרים פרץ, הרב קוק, אתי אנקרי, יונתן פולארד, נתן שרנסקי והיו צריכות לענות על חידות או לבצע משימות הקשורות לדמויות. בין השבטים האלופים שענו על החידות וביצעו את המשימות הוגרלו כירת גז, טאבון ובוקסה שווה!
בשעות עומס החום הבנות הגיעו לאיזור מיוער ומוצל בו הן נחו, אכלו ארוחת צהריים ונהנו מפעילויות ODT שוות של חברה שלבים.
לקראת סיום עומס החום התקיים המפקד הגדול ביותר בתנועת אריאל,  כ 3,500 חניכות, מדריכות, וקומונריות!
במפקד דביר עמיאור, מזכל התנועה, דיבר על הזכות לצאת למסע למרות כל המכשולים, להמשיך לטייל בארץ ישראל לפעול בדרך שלנו, של תורת חיים בעוז. דביר הזכיר שנושא המסע הוא- “יוצאות לחירות” וביקש מכל אחת “לחשוב על נקודה אחת שהיא רוצה לשחרר, שהיא היתה רוצה להתגבר על עצמה, שהיא היתה רוצה לצאת ממנה לחירות, ובעז”ה בכח ההחלטות הטובות של כל אחת ואחת מכן, אנו מתפללים שה’ יוציא לחירות שלימה את כל אחינו בית ישראל הנתונים בצרה ובשביה, שכולנו מתפללים שעוד בליל הסדר הזה נזכה לשמוח איתם בחירות גדולה, מתוך החירות של כל אחת ואחת מכן שאתן מקבלות משהו להתגבר עליו, משהו להשתחרר ממנו, אנחנו נזכה בעזרת ה’, שכל החטופים יחזרו וכל עם ישראל ייגאל!”
במהלך דבריו נפרס מגן דוד מדגלי ישראל במרכז המפקד. ולאחר דברי שושנה, רכזת הקומונריות הבנות פתחו בשירת “אחינו בית ישראל” מרגשת..
לאחר מכן התקיימה ההגרלה הגדולה בה זכו:

בכירת גז שבט נחלה נתניה אור ושבט נווה באר שבע

בטאבון- שבט הראל נוף הגליל ושבט גלעד גילה

בבוקסה– שבט מעוז קרית אונו ונווה חריש פרחים

לפני הסיום הגדול, לא שכחנו להודות לה’ על כל הטוב וכל חניכה קיבלה מגנט עם מזמור ק’ בתהילים וכל הבנות אמרו יחד את מזמור לתודה.
בסיום המפקד בנות המשיכו במסע עד לאוטובוסים.
יישר כח ותודה רבה לכל העומדים מאחורי ההפקה הגדולה, שהצליחו להתגבר על כל הבלת”מים, מטילים ועד עומס חום!

 

    

מסע פסח בנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן